Ballkanweb

Sot është dita e madhe, mundësia më e mirë për Partizanin për të shkruar historinë në kupat e Evropës. Në orën 20:00, në stadiumin “Elbasan Arena”, kampionët në fuqi të futbollit shqiptar do të kërkojnë kualifikimin për në grupet e Conference League dhe kjo mund të bëhet vetëm nëse përmbysin humbjen 1-0 në Kazakistan ndaj Astanës.SYRI.net është agjencia më e madhe e lajmeve në Shqipëri, që brenda një kohe të shkurtër është kthyer në lider të informacionit.Shqipëria. U vra në atentat në Vlorë, zbulohet e shkuara kriminale e viktimës. Në 2005 i akuzuar për vjedhje me pasojë vdekjen. Vlora është tronditur mbrëmjen e sotme nga një atentat të bërë ndaj 41-vjeçari Leartiad Lekaj (Kekaj). Gazetari Enrik Mehmeti tha për “BalkanWeb” se viktima nuk ishte i panjohur për drejtësinë ...8 hours ago · Një 39-vjeçar shqiptar u vra me armë gjahu nga një 68-vjeçar grek. Brigen Limka baba i 3 fëmijëve u vra pas një konflikti për një vend parkimit. Sep 8, 2023 · Në konferencën e përjavshme me gazetarët, Sali Berisha ka komentuar ndryshimet e bëra në qeveri nga Edi Rama në Asamblenë e PS. Berisha tha se emrat e rij që emëroi në ministri, janë persona që janë përfshirë në korrupsion. Emigrantët shqiptarë kanë qenë në fokus të mediave britanike prej kohësh, teksa ditët e fundit janë kthyer në lajmin kryesor. Nga ana tjetër qeveria e re britanike po kërkon zgjidhje të shpejta për të adresuar kalimet e kanalit dhe përgjigjet ndaj emigrantëve të shumtë.Personat e përfshirë në këtë rrjet, shpërndanin kanabis, kokainë dhe heroinë. Ndërkohë, hetimi ka nisur muaj më parë, ku policia hetoi lidhjet e personave të arrestuar më herët për shpërndarje dhe zbuloi anëtarët e tjerë.‎BalkanWeb, që nga krijimi i saj në shkurt të vitit 2000, është faqja kryesore e lajmeve për Shqipërinë, e cila i përcjell lajmet me foto dhe video në kohë reale. Mbulon me lajme të gjithë shqipërinë dhe rajonin, ajo i përfshin të gjitha kategoritë: shqipëri, politik, kosovë, sociale, ekonomi, sport,…Si u kërcënua biznesmeni nga Pëllumb Gjoka. Dedë Marku rrëfen në “Shënjestër” nisjen e konfliktit për pronën në bregdet: Në vitin 2013 i bënë atentat djalitDita e dytë e aksionit për projektin e “Unazës së Madhe”, IKMT nis shembjen e banesave. Ina Kashari 07 Shkurt, 2023. Skandali i korrupsionit të IKMT, Sofie Doda flet për News24: Mafia shtetërore na zhvati paratë. Pse u detyrova të regjistroj bisedat. MK Balkanweb 22 Dhjetor, 2022.Si u kërcënua biznesmeni nga Pëllumb Gjoka. Dedë Marku rrëfen në “Shënjestër” nisjen e konfliktit për pronën në bregdet: Në vitin 2013 i bënë atentat djalit Sep 11, 2023 · Gazetari Enver Doçi raporton për ‘BalkanWeb”, se përhapja e flakëve po favorizohet nga era, ndërsa mësohet se është e vështirë ndërhyrja me mjet zjarrfikës. Rënia e flokëve në vjeshtë, kur duhet të shqetësoheni? Rënia e flokëve është një nga dukuritë më të zakonshme në vjeshtë për gratë (sidomos mbi moshën 40 vjeç), për të cilën pak njerëz flasin ndonjëherë. Për fat të mirë, diçka ka filluar të ndryshojë, pasi shumë gra kanë nisur të tregojnë për vështirësitë ...Lajm i fundit - e fundit - politike - aktualitet - Shqipëria Ballkani Balkan balkans ballkan ballkani balkan shqiptaret shqiptarja gazeta shqiptare gsh.al gazetashqiptare.al shqiptaria balkanweb balkanweb.com bluetooth radio rash bashkim hoxha sport news fair play Studio e Hapur te fundit minuta pas minute Koha për tu zgjuar Me zemër të ...Sep 8, 2023 · Eva Padlok di si të “vjedhë” vëmendjen e fansave, duke publikuar foto joshëse. Së fundmi, tifozja e Juventusit është shfaqur me një palë bikini në ngjyrë të zezë dhe një copë tyli. Ajo ka ndarë disa foto provokuese në Instagram teksa nxjerr në pah të gjithë format trupore. Përmbytjet katastrofike në Greqi, Bullgari e Turqi, reagon Von der Leyen: BE solidarizohet me vendet e prekura nga moti i keq. Presidentja e Komisionin Europian Ursula von der Leyen ka reaguar për situatën e përmbytjeve në Greqi, Bullgari dhe Turqi. Nëpërmjet një statusi në Twitter, presidentja e KE shpreh mbështetjen për vendet e ... VIDEO +18/ Enca Haxhia i vë sërish zjarrin rrjetit, virale videoja nudo e këngëtares në momente intime me burrin misterioz në Dubaigazetat.net ofrojne nje liste te plote te lajmeve ne Shqiperi. Klikoni ketu per te gjetur adresen e gazetave ne Shqiperi. SHBA. Teksa të gjithë po komentojnë jetën private të Shakirës, sidomos pas aludimeve për një lidhje me yllin e “Formula 1” Lewis Hamilton, këngëtarja ka zbuluar një herë e mirë se kë konsideron ajo dashurinë e jetës së saj. Në ditën e lindjes së babit të saj, William Mebarak, 46-vjeçarja ka gjetur fjalët më të ...Sot është dita e madhe, mundësia më e mirë për Partizanin për të shkruar historinë në kupat e Evropës. Në orën 20:00, në stadiumin “Elbasan Arena”, kampionët në fuqi të futbollit shqiptar do të kërkojnë kualifikimin për në grupet e Conference League dhe kjo mund të bëhet vetëm nëse përmbysin humbjen 1-0 në Kazakistan ndaj Astanës.Sep 7, 2023 · Teksa më 24 shtator do të mbahen zgjedhjet për bashkinë e Kukësit, koalicioni ‘Bashkë Fitojmë’ përmes një kërkese të depozituar në KQZ kërkon regjistrimin në këtë proces. Shkresa në fjalë, e siguruar për BalkanWeb nga gazetari Osman Stafa, mban datën 6 shtator. Lajm i fundit - e fundit - politike - aktualitet - Shqipëria Ballkani Balkan balkans ballkan ballkani balkan shqiptaret shqiptarja gazeta shqiptare gsh.al gazetashqiptare.al shqiptaria balkanweb balkanweb.com bluetooth radio rash bashkim hoxha sport news fair play Studio e Hapur te fundit minuta pas minute Koha për tu zgjuar Me zemër të ...Sipas njoftimit zyrtar, “Këshilli i Lartë i Prokurorisë mbështet Ministrinë e Brendshme dhe Policinë e Shtetit në intensifikimin e goditjes së fenomenit të shpërndarjes së lëndëve narkotike dhe vlerëson pozitivisht propozimin për ashpërsimin e dënimeve ndaj veprave kriminale të kryera brenda perimetrit të sigurisë së shkollave.”I vuri flakën mbeturinave, por dogji një sipërfaqe me ullinj duke rrezikuar disa banesa, arrestohet 58-vjeçari në Lushnjë. 05 Shtator, 2023 21:08Kruja, Kanina, Orikumi, Apolonia, Lini – “Thesaret e Shqipërisë”, dokumentari që zbulon sekretet e vendit për BBC dhe qeveria në kinema.Reagimi ndërkombëtar ndaj tërmetit 6.8 ballë që goditi Marokun mbrëmjen e kaluar ka qenë i madh. Deri më tani, 1037 njerëz janë konfirmuar të vdekur ndërsa operacionet e shpëtimit vazhdojnë. Në këtë mes, liderët botërorë kanë shprehur ngushëllimet dhe ngushëllimet e tyre.Lajmi i fundit sjell lajme live, lajmet nga Shqiperia, lajmifundit 24 ore, gazeta, ngjarje shqip, Kosova, Ballkani e Bota, videot e funditMë 13 qershor 2017, dy persona u filmuan me një telefon celular teksa po negocionin një çmim për një proces gjyqësor pronësie. Në transkriptet e Prokurorisë së Posaçme, njëri prej personazheve të videos identifikohet si “zyrtari”, ndërsa tjetri si “i interesuari”.Balkan Web, Tirana, Albania. 367,934 likes · 29,649 talking about this · 62 were here. BalkanWeb është platforma mediatike më e madhe në gjuhën shqipe, e përkushtuar në informimin e shpejt. pnm resources
E njohur si ‘super arma’ e Putinit dhe mund të krijojë cunami/ Nëndetësja bërthamore ruse Belgorod përfundon testet e hedhjes së Poseidon (VIDEO)Tërmeti që përgjaku Marokun, çfarë dihet deri tani. 09 Shtator, 2023. Bilanc tragjik/ Shkon në 1037 numri i të vdekurve nga tërmeti katastrofik në Marok, 1204 të plagosur. Shumë të bllokuar nën rrënoja. 09 Shtator, 2023. PD zgjedh Kryesinë dhe sekretariatin. Votëbesohet Alibeaj, ja kush mbetet jashtë Kryesisë.Rreth orës 16:50, në aksin rrugor “Levan-Tepelenë”, në fshatin Frakull e Madhe, automjeti tip “Land Rover” me drejtues shtetasin S. B. është përplasur me automjetin e Policisë tip “Skoda”, me drejtues punonjësin e Policisë H. K.Pas publikimit të lajmit në News24 dhe BalkanWeb, policia ka reaguar duke thënë se “ngjarja nuk është fshehur, por për arsye hetimi, me qëllim identifikimin e autorëve, nuk është bërë publike”.Sep 8, 2023 · Eva Padlok di si të “vjedhë” vëmendjen e fansave, duke publikuar foto joshëse. Së fundmi, tifozja e Juventusit është shfaqur me një palë bikini në ngjyrë të zezë dhe një copë tyli. Ajo ka ndarë disa foto provokuese në Instagram teksa nxjerr në pah të gjithë format trupore. Dec 22, 2022 · AKSHI, tender plot 5.5 milionë € për shërbim 2-vjeçar interneti dhe intraneti për Kadastrën, Drejtorinë e Tatimeve dhe ISSH Sipas njoftimit zyrtar, “Këshilli i Lartë i Prokurorisë mbështet Ministrinë e Brendshme dhe Policinë e Shtetit në intensifikimin e goditjes së fenomenit të shpërndarjes së lëndëve narkotike dhe vlerëson pozitivisht propozimin për ashpërsimin e dënimeve ndaj veprave kriminale të kryera brenda perimetrit të sigurisë së shkollave.”Kreu - Gazeta Dita. Lajmi i Fundit. Statistikat e dhimbjes. SHBA, Kina, Rusia, ku janë, ku po shkojnë dhe si duhet të sillen vendet e vogla. Shën Stalini i Putinit dhe simbioza e stalinizmit me ortodoksinë ruse. KSENOFON KRISAFI: Letër e hapur ish-senatorit që na kujtoi “vjedhjet 20 vjeçare të shqiptarëve” në Itali.qvc log in
www .balkanweb .com. News 24 is the first Albanian 24-hour news television channel founded in 2002 in Tirana, Albania, by Italian journalist and former shareholder of Gazeta Shqiptare newspaper, Radio Rash, and Balkanweb portal, Carlo Bollino. [1] The channel's format resembles its Italian equivalent Rai News24. Autoritetet greke kanë zbuluar një plantacion të ri hashashi në Kretë, ku për pasojë është arrestuar një shqiptar, i cili ndodhej në vendngjarje. Mediat greke shkruajnë se autoritetet vendase kishin informacion për kultivim të lëndëve narkotike dhe ishin duke vëzhguar zonën. G... 26 Gusht, 2023.Balkanweb, is the first interactive site about balkan region. The most clicked web in Albania. BalkanWeb, që nga krijimi i saj në shkurt të vitit 2000, është faqja kryesore e lajmeve për Shqipërinë, e cila i përcjell lajmet me foto dhe video në kohë reale. Sep 12, 2023 · Rënia e flokëve në vjeshtë, kur duhet të shqetësoheni? Rënia e flokëve është një nga dukuritë më të zakonshme në vjeshtë për gratë (sidomos mbi moshën 40 vjeç), për të cilën pak njerëz flasin ndonjëherë. Për fat të mirë, diçka ka filluar të ndryshojë, pasi shumë gra kanë nisur të tregojnë për vështirësitë ... Gazetarja Klodiana Lala raportoi për “BalkanWeb” se njerëz të afërt me një ish-ministër janë konstatuar në zyrën e biznesmenit Klodian Zoto, më pas ai e kyçi këtë zyrë dhe u largua. “Pa asnjë dyshim arrestimi i një zyrtari të lartë, konkretisht ish-ministrit të Mjedisit Lefter Koka është një rezultat domethënës i ...Kreu - Gazeta Dita. Lajmi i Fundit. Statistikat e dhimbjes. SHBA, Kina, Rusia, ku janë, ku po shkojnë dhe si duhet të sillen vendet e vogla. Shën Stalini i Putinit dhe simbioza e stalinizmit me ortodoksinë ruse. KSENOFON KRISAFI: Letër e hapur ish-senatorit që na kujtoi “vjedhjet 20 vjeçare të shqiptarëve” në Itali.Lajmi i fundit sjell lajme live, lajmet nga Shqiperia, lajmifundit 24 ore, gazeta, ngjarje shqip, Kosova, Ballkani e Bota, videot e funditSallatë me avokado dhe pulë. Nga: ENEIDA CAKERRI Për salcën: 3 lugë vaj ulliri 1 lugë uthull 1 lugë mjaltë 2 thelpinj hudhra të shtypura 1 lugë mustardë Për sallatën: Sallatë jeshile...Në to mund të luhet bixhoz, rulet, poker dhe mund të hidhen baste sportive. Më 4 shtator, ndërsa Radio Evropa e Lirë ishte e pranishme në zonë, u panë vetura të ndryshme para këtyre objekteve, edhe pse policia e Kosovës ishte e vendosur rreth 1.5 kilometra larg, në kodrën mbi fshatin Novoselë, ndërsa policia e Serbisë qëndronte rreth 350 metra distancë ajrore, në pikën ...Sep 9, 2023 · Me fillimin e pjesës së dytë ishte Raphinha që dyfishoi shifrat pas një asist të Neymar. Në drejtimin e Fernando Diniz, trajneri i përkohshëm, Brazili ishte i papërmbajtshëm teksa në minutën e 61-të, Rodrygo realizoi golin e dytë personal dhe të tretin për Brazilin. active and fit login
OKB u kërkon grupeve të armatosura të ndalojnë luftimet në kampin e refugjatëve palestinezë në Libanin jugor. Ndërsa përleshjet e armatosura shpërthyen përsëri në një kamp refugjatësh palestinezë në Libanin jugor, një zyrtar i OKB-së u bëri thirrje grupeve rivale që të ndalojnë luftimet dhe të tërhiqen nga shkollat ...Reagimi ndërkombëtar ndaj tërmetit 6.8 ballë që goditi Marokun mbrëmjen e kaluar ka qenë i madh. Deri më tani, 1037 njerëz janë konfirmuar të vdekur ndërsa operacionet e shpëtimit vazhdojnë. Në këtë mes, liderët botërorë kanë shprehur ngushëllimet dhe ngushëllimet e tyre.Emily Ratajkowski zbuloi kërkesat që ka nga një mashkull, për të dalë në një takim me të. Modelja shpesh ndan mendimet e saj me audiencën, veçanërisht përmes llogarisë së saj në TikTok.Rreth orës 16:50, në aksin rrugor “Levan-Tepelenë”, në fshatin Frakull e Madhe, automjeti tip “Land Rover” me drejtues shtetasin S. B. është përplasur me automjetin e Policisë tip “Skoda”, me drejtues punonjësin e Policisë H. K.Nov 4, 2022 · Emigrantët shqiptarë kanë qenë në fokus të mediave britanike prej kohësh, teksa ditët e fundit janë kthyer në lajmin kryesor. Nga ana tjetër qeveria e re britanike po kërkon zgjidhje të shpejta për të adresuar kalimet e kanalit dhe përgjigjet ndaj emigrantëve të shumtë. Jul 11, 2022 · “Ka arsye të forta për të besuar se shqiptarët kanë para në parajsat fiskale. Përtej fakteve tanimë të ditura që një pjesë e mirë e PPP-ve financohen nga kapitale shqiptare të emigruara në parajsa fiskale, shkaqet më kryesore që paracaktojnë se sa para rezidentët e një vendi të caktuar grumbullojnë në parajsat fiskale plotësohen katërcipërisht nga vendi ynë. Aug 31, 2023 · Sot është dita e madhe, mundësia më e mirë për Partizanin për të shkruar historinë në kupat e Evropës. Në orën 20:00, në stadiumin “Elbasan Arena”, kampionët në fuqi të futbollit shqiptar do të kërkojnë kualifikimin për në grupet e Conference League dhe kjo mund të bëhet vetëm nëse përmbysin humbjen 1-0 në Kazakistan ndaj Astanës. Si u kërcënua biznesmeni nga Pëllumb Gjoka. Dedë Marku rrëfen në “Shënjestër” nisjen e konfliktit për pronën në bregdet: Në vitin 2013 i bënë atentat djalit10 hours ago · Kolegji Zgjedhor u dha 2 anëtarë në KZAZ, Indrit Sefa: Nuk mund të lejonim që bashkimi i halleve të “non gratave” të zyrtarizohej Balkanweb, is the first interactive site about balkan region. The most clicked web in Albania. BalkanWeb, që nga krijimi i saj në shkurt të vitit 2000, është faqja kryesore e lajmeve për Shqipërinë, e cila i përcjell lajmet me foto dhe video në kohë reale.Sep 11, 2023 · Gazetari Enver Doçi raporton për ‘BalkanWeb”, se përhapja e flakëve po favorizohet nga era, ndërsa mësohet se është e vështirë ndërhyrja me mjet zjarrfikës. Jan 24, 2023 · Pas publikimit të lajmit në News24 dhe BalkanWeb, policia ka reaguar duke thënë se “ngjarja nuk është fshehur, por për arsye hetimi, me qëllim identifikimin e autorëve, nuk është bërë publike”. Apr 18, 2023 · Balkanweb, is the first interactive site about balkan region. The most clicked web in Albania. BalkanWeb, që nga krijimi i saj në shkurt të vitit 2000, është faqja kryesore e lajmeve për Shqipërinë, e cila i përcjell lajmet me foto dhe video në kohë reale. forever young rod stewart lyrics
VIDEO +18/ Enca Haxhia i vë sërish zjarrin rrjetit, virale videoja nudo e këngëtares në momente intime me burrin misterioz në DubaiGazetari Igli Çelmeta raporton për BalkanWeb se Marjeta Karaj, e cila u arrestua dje, është drejtoreshë e qendrës “Ndihmë dhe kujdes për fëmijët jetimë të ushtarakëve, brenda dhe jashtë vendit”.Feb 15, 2023 · Ish-zyrtari i FBI u padit me akuza federale muajin e kaluar. Sipas aktakuzës së publikuar nga Departamenti i Drejtësisë, pas tërheqjes së tij nga byroja në vitin 2018, McGonigal shkeli sanksionet e SHBA-së ndaj Rusisë duke bashkëpunuar me Oleg Deripaskën.Ky i fundit është një prej oligarkëve të Rusisë i lidhur me Presidentin rus Vladimir Putin si dhe me agjencitë e sigurisë ... Mbulon me lajme të gjithë kategoritë: shqiperi, politik, kosove, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajme me ore, periferi, rajon, bota, analiza, intervista ... Nov 4, 2022 · Emigrantët shqiptarë kanë qenë në fokus të mediave britanike prej kohësh, teksa ditët e fundit janë kthyer në lajmin kryesor. Nga ana tjetër qeveria e re britanike po kërkon zgjidhje të shpejta për të adresuar kalimet e kanalit dhe përgjigjet ndaj emigrantëve të shumtë. www .balkanweb .com. News 24 is the first Albanian 24-hour news television channel founded in 2002 in Tirana, Albania, by Italian journalist and former shareholder of Gazeta Shqiptare newspaper, Radio Rash, and Balkanweb portal, Carlo Bollino. [1] The channel's format resembles its Italian equivalent Rai News24. AKSHI, tender plot 5.5 milionë € për shërbim 2-vjeçar interneti dhe intraneti për Kadastrën, Drejtorinë e Tatimeve dhe ISSHAKSHI, tender plot 5.5 milionë € për shërbim 2-vjeçar interneti dhe intraneti për Kadastrën, Drejtorinë e Tatimeve dhe ISSHLajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Perputhen, Big Brother Albania, Big Brother VIP, Shqiperia Live Jul 24, 2023 · Dita e dytë e aksionit për projektin e “Unazës së Madhe”, IKMT nis shembjen e banesave. Ina Kashari 07 Shkurt, 2023. Skandali i korrupsionit të IKMT, Sofie Doda flet për News24: Mafia shtetërore na zhvati paratë. Pse u detyrova të regjistroj bisedat. MK Balkanweb 22 Dhjetor, 2022. Teksa më 24 shtator do të mbahen zgjedhjet për bashkinë e Kukësit, koalicioni ‘Bashkë Fitojmë’ përmes një kërkese të depozituar në KQZ kërkon regjistrimin në këtë proces. Shkresa në fjalë, e siguruar për BalkanWeb nga gazetari Osman Stafa, mban datën 6 shtator.Sep 12, 2023 · FOTO/ E nxehtë si gjithmonë, tifozja e Juventusit “fik” rrjetin. Eva Padlok di si të "vjedhë" vëmendjen e fansave, duke publikuar foto joshëse. Së fundmi, tifozja e Juventusit është shfaqur me një palë bikini në ngjyrë të zezë dhe një copë tyli. Ajo ka ndarë disa foto provokuese në Instagram teksa nxjerr në pah të ... Aug 29, 2023 · Kruja, Kanina, Orikumi, Apolonia, Lini – “Thesaret e Shqipërisë”, dokumentari që zbulon sekretet e vendit për BBC dhe qeveria në kinema. Balkanweb, is the first interactive site about balkan region. The most clicked web in Albania. BalkanWeb, që nga krijimi i saj në shkurt të vitit 2000, është faqja kryesore e lajmeve për Shqipërinë, e cila i përcjell lajmet me foto dhe video në kohë reale.county map oregonShkon në 10 numri i viktimave në Greqi, e moshuara rrëfen momentet e vështira: Kemi kaluar luftëra, zi buke, por hera e parë që mbytemi. Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, deklaroi më 8 shtator se nuk ka kurrfarë diskutimesh lidhur me atë që serbët në veri të Kosovës “t’ua lëshojnë ndërtesat dhe prona...Balkanweb, is the first interactive site about balkan region. The most clicked web in Albania. BalkanWeb, që nga krijimi i saj në shkurt të vitit 2000, është faqja kryesore e lajmeve për Shqipërinë, e cila i përcjell lajmet me foto dhe video në kohë reale.Lajm i fundit - e fundit - politike - aktualitet - Shqipëria Ballkani Balkan balkans ballkan ballkani balkan shqiptaret shqiptarja gazeta shqiptare gsh.al gazetashqiptare.al shqiptaria balkanweb balkanweb.com bluetooth radio rash bashkim hoxha sport news fair play Studio e Hapur te fundit minuta pas minute Koha për tu zgjuar Me zemër të ...Jan 24, 2023 · Pas publikimit të lajmit në News24 dhe BalkanWeb, policia ka reaguar duke thënë se “ngjarja nuk është fshehur, por për arsye hetimi, me qëllim identifikimin e autorëve, nuk është bërë publike”. PD e Berishës ka ankimuar në Komisionin e Ankesave dhe Sanksioneve vendimin e KQZ. Kujtojmë se një ditë më parë regjistroi PDSH të përfaqësuar nga Lulzim Basha në zgjedhjet e pjesshme të bashkisë së Kukësit, që do të mbahen në datën 24 shtator.Sep 13, 2023 · 09 Shtator, 2023. Agjencia Ndërkombëtare e Energjisë Atomike paralajmëroi për një kërcënim të mundshëm bërthamor, për shkak të rritjes së intensitetit të luftimeve pranë centralit më të madh bërthamor në Evropës, i cili ndodhet në Ukrainë. Të shtunën forcat ukrainase vazhduan të bëjnë përpara me kundërsulmin e tyre ... PD e Berishës ka ankimuar në Komisionin e Ankesave dhe Sanksioneve vendimin e KQZ. Kujtojmë se një ditë më parë regjistroi PDSH të përfaqësuar nga Lulzim Basha në zgjedhjet e pjesshme të bashkisë së Kukësit, që do të mbahen në datën 24 shtator.Studime të fundit kanë treguar se trajtimi me mjaltë mund të ndihmojë në probleme të ulçerës apo ato bakteriale gastrointestinale, që kanë lidhje dhe me vetinë e tretë. Anti-bakterial, anti-fungal. “I gjithë mjalti është antibakterial, pasi bletët shtojnë një enzimë që prodhon peroksid hidrogjeni”, tregojnë studimet ...PD e Berishës ka ankimuar në Komisionin e Ankesave dhe Sanksioneve vendimin e KQZ. Kujtojmë se një ditë më parë regjistroi PDSH të përfaqësuar nga Lulzim Basha në zgjedhjet e pjesshme të bashkisë së Kukësit, që do të mbahen në datën 24 shtator.Rreth orës 16:50, në aksin rrugor “Levan-Tepelenë”, në fshatin Frakull e Madhe, automjeti tip “Land Rover” me drejtues shtetasin S. B. është përplasur me automjetin e Policisë tip “Skoda”, me drejtues punonjësin e Policisë H. K.Sep 14, 2023 · Lajmi i fundit sjell lajme live, lajmet nga Shqiperia, lajmifundit 24 ore, gazeta, ngjarje shqip, Kosova, Ballkani e Bota, videot e fundit VIDEO +18/ Enca Haxhia i vë sërish zjarrin rrjetit, virale videoja nudo e këngëtares në momente intime me burrin misterioz në DubaiEmily Ratajkowski zbuloi kërkesat që ka nga një mashkull, për të dalë në një takim me të. Modelja shpesh ndan mendimet e saj me audiencën, veçanërisht përmes llogarisë së saj në TikTok.një person është dhunuar me sende të forta këtë paradite në aksin Fushë Krujë-Thumanë. Si pasojë e plagë është nisur drejt spitalit, ndërsa policia bën e dije se nuk dihet se kush është autori, dhe se po punohet për zbardhjen e ngjarjes.www .balkanweb .com. News 24 is the first Albanian 24-hour news television channel founded in 2002 in Tirana, Albania, by Italian journalist and former shareholder of Gazeta Shqiptare newspaper, Radio Rash, and Balkanweb portal, Carlo Bollino. [1] The channel's format resembles its Italian equivalent Rai News24.chandigarh tribune
Sep 8, 2023 · Sipas njoftimit zyrtar, “Këshilli i Lartë i Prokurorisë mbështet Ministrinë e Brendshme dhe Policinë e Shtetit në intensifikimin e goditjes së fenomenit të shpërndarjes së lëndëve narkotike dhe vlerëson pozitivisht propozimin për ashpërsimin e dënimeve ndaj veprave kriminale të kryera brenda perimetrit të sigurisë së shkollave.” Më 13 qershor 2017, dy persona u filmuan me një telefon celular teksa po negocionin një çmim për një proces gjyqësor pronësie. Në transkriptet e Prokurorisë së Posaçme, njëri prej personazheve të videos identifikohet si “zyrtari”, ndërsa tjetri si “i interesuari”.Lajmi i fundit sjell lajme live, lajmet nga Shqiperia, lajmifundit 24 ore, gazeta, ngjarje shqip, Kosova, Ballkani e Bota, videot e funditStudime të fundit kanë treguar se trajtimi me mjaltë mund të ndihmojë në probleme të ulçerës apo ato bakteriale gastrointestinale, që kanë lidhje dhe me vetinë e tretë. Anti-bakterial, anti-fungal. “I gjithë mjalti është antibakterial, pasi bletët shtojnë një enzimë që prodhon peroksid hidrogjeni”, tregojnë studimet ...Sep 10, 2023 · Botërori Katar 2022. Luhet sot ndeshja Shqipëri-Poloni. Policia e Shtetit ka ndërmarrë një plan masash, ku bën me dije se në stadiumin ‘Air Albania’ nuk do të lejohen flakadanët dhe çdo lëndë piroteknike. Po ashtu policia apelon tifozët që mos të mbulojnë fytyrat. Në kuadër të masave të ndërmarra për garantimin e ... Nov 8, 2022 · Më 13 qershor 2017, dy persona u filmuan me një telefon celular teksa po negocionin një çmim për një proces gjyqësor pronësie. Në transkriptet e Prokurorisë së Posaçme, njëri prej personazheve të videos identifikohet si “zyrtari”, ndërsa tjetri si “i interesuari”. Feb 15, 2023 · Ish-zyrtari i FBI u padit me akuza federale muajin e kaluar. Sipas aktakuzës së publikuar nga Departamenti i Drejtësisë, pas tërheqjes së tij nga byroja në vitin 2018, McGonigal shkeli sanksionet e SHBA-së ndaj Rusisë duke bashkëpunuar me Oleg Deripaskën.Ky i fundit është një prej oligarkëve të Rusisë i lidhur me Presidentin rus Vladimir Putin si dhe me agjencitë e sigurisë ... Studime të fundit kanë treguar se trajtimi me mjaltë mund të ndihmojë në probleme të ulçerës apo ato bakteriale gastrointestinale, që kanë lidhje dhe me vetinë e tretë. Anti-bakterial, anti-fungal. “I gjithë mjalti është antibakterial, pasi bletët shtojnë një enzimë që prodhon peroksid hidrogjeni”, tregojnë studimet ...Shkon në 10 numri i viktimave në Greqi, e moshuara rrëfen momentet e vështira: Kemi kaluar luftëra, zi buke, por hera e parë që mbytemi. Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, deklaroi më 8 shtator se nuk ka kurrfarë diskutimesh lidhur me atë që serbët në veri të Kosovës “t’ua lëshojnë ndërtesat dhe prona... Kolegji Zgjedhor u dha 2 anëtarë në KZAZ, Indrit Sefa: Nuk mund të lejonim që bashkimi i halleve të “non gratave” të zyrtarizohejthe song pump it up
Fillimi. >. -Politikë. Vota e diasporës, Florian Haçkaj: E drejtë Kushtetuese. Qeveria nuk ka dëshirë ta bëjë sepse mendon se është kundër tyre. Bashkëthemeluesi i Lëvizjes “Diaspora për Shqipërinë e Lirë”, Florian Haçkaj i ftuar në studion e “News24" foli për çështjen e votës së diasporës, duke u shprehur se ...Sipas njoftimit zyrtar, “Këshilli i Lartë i Prokurorisë mbështet Ministrinë e Brendshme dhe Policinë e Shtetit në intensifikimin e goditjes së fenomenit të shpërndarjes së lëndëve narkotike dhe vlerëson pozitivisht propozimin për ashpërsimin e dënimeve ndaj veprave kriminale të kryera brenda perimetrit të sigurisë së shkollave.”Shkon në 10 numri i viktimave në Greqi, e moshuara rrëfen momentet e vështira: Kemi kaluar luftëra, zi buke, por hera e parë që mbytemi. Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, deklaroi më 8 shtator se nuk ka kurrfarë diskutimesh lidhur me atë që serbët në veri të Kosovës “t’ua lëshojnë ndërtesat dhe prona... Aug 31, 2023 · Sot është dita e madhe, mundësia më e mirë për Partizanin për të shkruar historinë në kupat e Evropës. Në orën 20:00, në stadiumin “Elbasan Arena”, kampionët në fuqi të futbollit shqiptar do të kërkojnë kualifikimin për në grupet e Conference League dhe kjo mund të bëhet vetëm nëse përmbysin humbjen 1-0 në Kazakistan ndaj Astanës. Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Perputhen, Big Brother Albania, Big Brother VIP, Shqiperia LiveSallatë me avokado dhe pulë. Nga: ENEIDA CAKERRI Për salcën: 3 lugë vaj ulliri 1 lugë uthull 1 lugë mjaltë 2 thelpinj hudhra të shtypura 1 lugë mustardë Për sallatën: Sallatë jeshile...